Wkłady sitowe


GKM Siebtechnik Poland produkuje wkłady sitowe do przesiewaczy okrągłych zataczających, wibracyjnych i wibracyjno-zataczających.
Większość produkowanych przez nas wkładów sitowych to wkłady klejone, produkowane jedyną niepowtarzalną metodą, zapewniającą wysoką jakość naszych produktów.

Nasze wkłady sitowe do przesiewaczy oprócz dużej wytrzymałości, a jednocześnie niskiej wagi, mają odpowiednie napięcie we wszystkich płaszczyznach. Pozwala to na uzyskanie prawidłowych efektów przesiewania.
Oferujemy też usługę wymiany siatek wkładów sitowych. Wymieniamy siatki wkładów sitowych również we wkładach od innych producentów.

Wkłady sitowe – maksymalna efektywność przesiewania

Części zamienne do przesiewaczy są czasem niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania urządzenia. Niektóre części przesiewaczy ulegają zużyciu w wyniku długiego i intensywnego użytkowania, dlatego naszym Klientom w GKM Siebtechnik oferujemy łatwe do wymiany wkłady sitowe do przesiewaczy. Dbamy o najwyższą jakość przesiewania dla naszych Klientów, dlatego nasze sita do przesiewaczy zostały wykonane z wytrzymałego, odpornego na uszkodzenia materiału.

Dobre sita do przesiewaczy pozwalają na zwiększenie efektywności przesiewania. Wszystko to dzięki zmniejszenia masy poszczególnych komponentów i zastosowaniu maksymalnie wytrzymałych materiałów do ich produkcji. W GKM Siebtechnik przykładamy szczególną wagę do jakości wykonywanych i sprzedawanych przez nas wkładów sitowych, które mają zastosowanie w przesiewaczach.

Sita do przesiewaczy w przemyśle

Nasze sita do przesiewaczy znajdują zastosowanie w przemyśle, w wielu branżach, w których konieczne jest przesiewanie i oddzielanie materiałów sypkich od kruszców. Sita do przesiewacza wykorzystuje się w przemyśle metalurgicznym, ceramicznym, farmaceutycznym, wydobywczym czy budowlanym. Co więcej, nasze sita przesiewaczy są wykorzystywane w przemyśle recyklingowym, przy produkcji plastiku, gumy czy szkła i w wielu innych branżach, które wykorzystują proces odsiewania zanieczyszczeń produkcyjnych i segregowania i kontrolowania wielkości ziaren podczas produkcji.

Sita do przesiewaczy najwyższej jakości

Podstawą wydajnego procesu przesiewania jest efektywna technologia i sprzęt wykorzystywany do przesiewania. Praktyczne sita przemysłowe od GKM Siebtechnik to:

·         najwyższa dokładność przesiewu

·         odporność na ścieranie

·         prostota montażu

·         zmniejszony poziom hałasu

·         zminimalizowanie ryzyka blokowania sita

Sita do przesiewaczy służą do przesiewania kruszców i materiałów sypkich, dlatego aby były niezawodne, muszą zostać stworzone z najwyższą starannością, z najlepszej jakości materiałów. W miejscach, takich jak choćby kopalnie żwiru czy piasku, prawidłowy i dobrze zoptymalizowany proces przesiewania jest niezbędny w trakcie wytwarzania materiałów.

Jak wykorzystać sito do przesiewacza?

Sito do przesiewacza służy przede wszystkim do przesiewania materiałów sypkich i kruszyw. W ten sposób dokonuje się klasyfikacji otrzymanych surowców, ale też ich odwadniania, oczyszczania czy osuszania. Z tego względu wkłady sitowe są powszechnie wykorzystywane w kopalniach węgla, piasku czy żwiru. Wkłady sitowe GKM Siebtechnik służą również do zoptymalizowania procesów sortowania i filtracji produktów w przemyśle spożywczym, farmaceutycznym czy chemicznym.

Wkłady sitowe do przesiewaczy w GKM Siebtechnik

GKM Siebtechnik to producent wkładów sitowych dostępnych we wszystkich rozmiarach i przeznaczonych dla wszystkich marek przesiewaczy. Od lat dostarczamy firmom kompleksowe zaopatrzenie niezbędne podczas przeprowadzania procesów przesiewania, filtracji i klasyfikacji surowców. Dostarczamy najlepiej dopasowane pod względem rodzaju oraz parametrów technicznych sita przemysłowe naszym Klientom z branż, takich jak hutnictwo, budownictwo, przemysł maszynowy, chemia czy górnictwo. Solidne sita przemysłowe są niezbędne na wielu etapach produkcji przemysłowej. Przyspieszają proces produkcji i zwiększają możliwości produkcyjne zakładów.

Nasze sita do przesiewacza mogą służyć do odwadniania, odmulania czy płukania surowców w różnych sektorach przemysłu. Produkujemy wkłady sitowe do przesiewaczy okrągłych – zataczających, wibracyjnych i wibracyjno-zataczających. Skontaktuj się z nami i poznaj naszą ofertę!

Dobierz optymalne parametry wkładu sitowego

Stalowe sita do przesiewaczy okrągłych różnią się parametrami technicznymi. Poszczególne sita mają różne rozmiary oczek, materiał i rodzaj okuć oraz ram. Dzięki temu możemy dopasować sita do każdego przesiewacza tak, aby pozwalał na optymalnie wydajne przesiewanie. Dobrze dobrane przemysłowe sito do przesiewacza to prawidłowy proces przesiewania, zwiększona efektywność i wydajność procesu z zachowaniem maksymalnej dokładności i ograniczenie błędów i awarii. Łatwe do wymiany sita do przesiewania pozwalają szybko regulować proces przesiewania w maszynie i uzyskać najlepsze rezultaty.

Najlepsze wkłady sitowe do przesiewaczy okrągłych

W naszej ofercie znajdziesz najszerszy wybór sit, które sprostają wszystkim wymaganiom w trakcie procesu przesiewania i separacji surowców. Nasze wkłady sitowe projektujemy z zachowaniem wszelkich niezbędnych norm i wymagań konstrukcyjnych charakterystycznych dla przemysłu spożywczego, chemicznego, farmaceutycznego i innych. Sita GKM Siebtechnik są przeznaczone do przesiewaczy okrągłych – zataczających, wibracyjnych i wibracyjno-zataczających.

Potrzebujesz pomocy w doborze wkładów sitowych do swojej firmy? Nasi eksperci pomogą Ci w wyborze optymalnych rozwiązań dla Twojej branży i zastosowania przesiewaczy. Jako producent sit do przesiewaczy oferujemy też profesjonalny serwis urządzeń.