Przesiewacze

Jako firma GKM Siebtechnik od 40 lat wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów. Łączymy nowoczesne technologie ze sprawdzonymi rozwiązaniami umożliwiającymi przesiewanie, klasyfikowanie różnego rodzaju surowców sypkich w procesie produkcji. Nasze przesiewacze przemysłowe sprawdzają się jako niezawodne wyposażenie zakładów produkcyjnych w całej Polsce i na rynku światowym. Najwyższej jakości przesiewacze GKM Siebtechnik zwiększają wydajność pracy w wielu różnych gałęziach przemysłu przy minimalnych kosztach eksploatacyjnych. Zaawansowane systemy sterowania i regulacji procesu pozwalają na osiągnięcie zadowalających efektów nawet w przypadku wyjątkowo drobnych frakcji.

Przesiewacze przemysłowe do Twojego przedsiębiorstwa

Naszym Klientom oferujemy szereg różnych modeli i rodzajów przesiewaczy do klasyfikacji materiałów – zarówno tych o drobnym, jak i średnim i grubym uziarnieniu. Trzydziestoletnie doświadczenie naszych inżynierów, ekspertów i doradców pozwoliło nam stworzyć ofertę przesiewaczy wibracyjnych, zataczających czy okrągłych, które mogą być wykorzystywane do przesiewu na sucho i na mokro. Nasze urządzenia do przesiewania są wyposażone we wkłady sitowe z różnymi rodzajami sit. Dzięki temu możemy dokładnie i bezbłędnie dopasować urządzenie do potrzeb Klienta. Nasza oferta przesiewaczy zataczających typu TUMBLER, wibracyjnych czy laboratoryjnych to nowoczesne, tanie w eksploatacji urządzenia do przesiewania, frakcjonowania, a także odpylania materiałów i surowców.

Wybierz przesiewacz najwyższej jakości

Precyzyjne przesiewacze są podstawowym elementem wyposażenia nowoczesnych zakładów przemysłowych z branży farmaceutycznej, chemicznej, spożywczej czy innych sektorów wykorzystujących przesiewanie. GKM Siebtechnik to wiodąca firma specjalizująca się w technologii przesiewania. Frakcjonowanie, przesiewanie i eliminacja frakcji pylistych z surowców – to wszystko dzięki zastosowaniu sit o wielkości nawet od 20 mikronów! Stosujemy je w urządzeniach, takich jak przesiewacz wibracyjny czy przesiewacz typu Tumbler. Stawiamy na jakość i prostotę obsługi naszych urządzeń. Projektujemy w taki sposób, żeby dostarczane Klientom przesiewacze były wytrzymałe i miały jak najdłuższą żywotność bez ryzyka awarii. Są łatwe w użytkowaniu i zapewniają optymalne wyniki. Szeroki asortyment maszyn GKM Siebtechnik to gwarancja najlepszej wydajności pracy w przemyśle chemicznym, spożywczym czy metalurgii i ceramice, ale też zachowania wszystkich niezbędnych norm związanych z ochroną środowiska.

Jak wybrać przesiewacz?

Przesiewacze służą do mechanicznej klasyfikacji surowca na klasy ziarnowe, które określa się między innymi rozmiarami oczek sit. Stosuje się je do klasyfikacji kruszywa naturalnego z materiałów ziarnistych, które w procesie produkcji wymagają podziału na klasy ziarnowe. Przesiewać należy wybrać w zależności od rezultatu, jaki chcemy uzyskać i rodzaju frakcjonowanego materiału czy wielkości frakcji podlegających przesiewaniu. Dzięki profesjonalnym przesiewaczom można uzyskać bardzo dobre efekty nawet w przypadku szczególnie drobnych, lekkich i pylistych frakcji, nawet tych wyjątkowo trudnych do przesiania. Przesiewacz obrotowy przesiewa dzięki wprawieniu w ruch bębna obrotowego z oczkami. Przesiewacze do frakcjonowania mogą też mieć dodatkowe instalacje natryskowe do pracy na mokro. Mogą też posłużyć do oddzielania elementów stałych od ciekłych.

Jak wybrać przesiewacz? Skorzystaj z wsparcia naszych fachowców, którzy dobiorą dla Ciebie najlepsze rozwiązania. W naszym laboratorium przeanalizujemy próbki produktu do przesiania i na podstawie szczegółowych testów dopasujemy ustawiania sprzętu, wielkość oczek sit i wszelkie procedury związane z czyszczeniem dla maksymalnego rezultatu. Oferujemy naszą wiedzę i doświadczenie i działamy w ścisłej współpracy z Klientem, żeby zapewnić Ci najlepsze urządzenia dla zastosowań w Twoim przedsiębiorstwie. Oferujemy też profesjonalny serwis przesiewaczy, sprawdź!

Przesiewacze wibracyjne, zataczające i laboratoryjne w GKM

Wielkość cząsteczek ma wpływ na właściwości chemiczne i fizyczne substancji, dlatego tak ważne jest niezawodne, dokładne przesiewanie. W tym celu skorzystaj z najlepszej jakości sprzętu do przesiewania. Jakie przesiewacze możemy Ci zaoferować?

·         Przesiewacze zataczające typu TUMBLER serii KTS

·         Przesiewacze wibracyjno-zataczające KTS-V i KTS-VS

·         Przesiewacze wibracyjne kontrolne KTS-V2

·         Przesiewacze laboratoryjne KTL

·         Przesiewacze laboratoryjne podciśnieniowe KLS

Nasze przesiewacze typu TUMBLER zataczające , okrągłe przesiewacze wibracyjne, przesiewacze kontrolne wibracyjne i przesiewacze laboratoryjne to urządzenia o modułowej budowie, które usprawniają pracę i zwiększają wydajność nawet przy najdrobniejszych materiałach. Dla każdego z nich można regulować czas przebywania materiału na sicie. Precyzyjny pomiar pozwala na stosowanie powtarzalnych, najlepszych parametrów przesiewania. Potrzebujesz pomocy naszych ekspertów w wyborze? Zadzwoń do nas!


 

Kliknij zielony przycisk aby pobrać broszurę

 

  • Przesiewacze zataczające typu TUMBLER serii KTS

KTS

  • Przesiewacz wibracyjno-zataczające KTS-V


  • Przesiewacz wibracyjny kontrolny KTS-V2


  • Przesiewacz wibracyjno-zataczający KTS-VS


  • Przesiewacz laboratoryjny KTL

KTL

  • Przesiewacz laboratoryjny podciśnieniowy

KLS

  • Odporny na ciśnienie przesiewacz kontrolny