Części do przesiewaczy


Naszym Klientom oferujemy wyłącznie rozwiązania i produkty najwyższej jakości, dlatego poza ofertą przesiewaczy, proponujemy Ci też najszerszy asortyment części zamiennych na rynku. Korzystasz z przesiewaczy zataczających lub wibracyjnych okrągłych? Nasza oferta to też różnego rodzaju dodatkowe komponenty dedykowane przesiewaczom nie tylko marki GKM Siebtechnik, ale też innych producentów. GKM Siebtechnik oferuje części zamienne dostępne z magazynu w Polsce. 

Największy wybór części zamiennych do przesiewaczy

Zapewniamy naszym Klientom szeroką ofertę części eksploatacyjnych do przesiewaczy:

 • uszczelki i elementy gumowe
 • gumowe kulki czyszczące do przesiewaczy (różne rozmiary)
 • węże do wlotów i wylotów
 • szczotki rolkowe
 • pierścienie pośrednie
 • tace kulek czyszczących ze stali węglowej lub kwasoodpornej
 • pokrywy przesiewaczy

W każdym przesiewaczu najszybciej zużywającym się elementem, podatnym na ścieranie i pękanie, są sita. Dlatego w ofercie posiadamy też wkłady sitowe, wykonywane na zamówienie klienta, dostępne w każdym rozmiarze i dla maszyn różnych producentów. Dostarczamy sprawdzone akcesoria do wykorzystywanych w Polsce maszyn budowlanych i produkcyjnych przeznaczonych do przesiewania materiałów i surowców, wykorzystywanych w przemyśle wydobywczym, metalurgicznym czy też przy produkcji plastiku.

Przesiewacze – części zamienne najwyższej klasy

Stale powiększamy naszą ofertę dla Klientów i podnosimy jakość współpracy. Prowadzimy sprzedaż i serwis maszyn oraz elementów zamiennych wyłącznie najwyższej jakości tak, aby mogły zostać bezpiecznie zastosowane w specjalistycznych maszynach do przesiewania. Usługi serwisowe i ciągłe wprowadzanie nowych rodzajów akcesoriów i urządzeń to nasza odpowiedź na potrzeby przedsiębiorców. Gumowe kulki do czyszczenia sit i inne elementy gumowe, pokrywy i węże – oferujemy najszerszy wybór części zamiennych tak, aby naszym Klientom zapewnić maksymalnie kompleksową ofertę.

Co możesz zyskać?

Dlaczego warto zaufać produktom GKM Siebtechnik?

 • mamy najlepszą jakość – dostępne w naszym asortymencie elementy maszyn spełniają wszelkie konieczne normy i mają certyfikaty niezbędne na polskim rynku; oferujemy najbardziej funkcjonalne i jakościowe produkty o długiej żywotności
 • kompleksowo zaopatrzamy przedsiębiorstwa – dostarczamy przesiewacze, sita i części zamienne, czyli wszystko, co potrzebne do pracy przy przesiewaniu
 • nasze części do przesiewaczy pasują też do maszyn innych producentów – tym samym nie ograniczamy wyboru naszym Klientom
 • mamy szeroki asortyment akcesoriów – sita, elementy gumowe i wiele więcej
 • dodatkowo oferujemy pełny serwis maszyn

Mamy wieloletnie doświadczenie w branży – od ponad 25 lat odpowiadamy na potrzeby naszych Klientów, dostarczając im maszyny, części i serwis przesiewaczy. Nasze produkty dorównują światowym standardom w zakresie sprawnego, precyzyjnego przesiewania.

Części do przesiewaczy od GKM Siebtechnik

GKM Siebtechnik to atrakcyjne, konkurencyjne ceny i szeroki asortyment, ale też pełne, profesjonalne wsparcie od fachowca w wyborze części do maszyny i usuwaniu awarii oraz eliminowaniu problemów natury technicznej. Gwarantujemy dostępność części zamiennych w magazynie w Polsce i szybką realizację zamówienia. Mamy indywidualne podejście do każdego, kto decyduje się na współpracę z nami i dobór sprzętu z pomocą naszej firmy. Firma GKM Siebtechnik to solidny partner dla Twojej firmy. Sprawdź, co mamy Ci od zaoferowania.

Szeroka oferta części zamiennych dla przemysłu

Przeznaczenie naszych urządzeń w przemyśle obejmuje takie sektory przemysłu, jak przemysł chemiczny, spożywczy, farmaceutyczny, wydobywczy, metalurgiczny, ceramiczny, przemysł szkła czy budowlany. Nasze produkty zapewniają maksymalną efektywność przesiewania, doskonałe przyśpieszenie, a dostarczane przez nas części są proste w demontażu i łatwe do czyszczenia. Nasze przesiewacze wyróżniają się modułową budową, dzięki czemu są proste w obsłudze i pozwalają na optymalizację wydajności przesiewania.

Praca w przemyśle wiąże się nieodłącznie z dużym obciążeniem każdego komponentu maszyn, dlatego wymagana jest najwyższa możliwa wytrzymałość części zamiennych do przesiewania. Nasze produkty mają sprawdzoną przez lata jakość, trwałość i żywotność. Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów i przekonaj się sam.

Wypróbuj części zamienne przesiewaczy najlepszej jakości

Kiedy masz awarię przesiewacz a, produkcja staje w miejscu, a to oznacza straty. Jak temu zapobiec? Zapraszamy Cię do zapoznania się z ofertą dostępnych w naszym asortymencie części. Dostarczamy do Klienta wyłącznie sprawdzone produkty najlepszej jakości. Chcesz sprawdzić, co możemy Ci zaproponować? Masz pytania? Sprawdź zakładkę Kontakt i dowiedz się więcej.

 

Poniżej przedstawiamy ofertę części zamiennych przesiewaczy wraz ze zdjęciami poszczególnych elementów.